mapa strony   |
SmodCMS

OFERTA  EDUKACYJNA PRZEDSZKOLA

Nasze przedszkole znajduje się w środku osiedla,zapewniając dzieciom nie tylko bezpieczną drogę do przedszkola,ale i odizolowanie od miejskiego hałasu i gwaru.

W przedszkolu jest ciepło, przytulnie i bezpiecznie, jest w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, dysponuje dużym, dobrze wyposażonym ogrodem, jasnymi i przestronnymi salami zabaw. Teren wokół przedszkola doskonale nadaje się na spacery po najbliższej okolicy.

Nasza  Misja

Nasze przedszkole tworzy wszystkim dzieciom przyjazne i bezpieczne warunki harmonijnego rozwoju. Każde dziecko jest wyjątkowe i osiąga sukcesy na mierę swoich mozliwości.

Nasza Wizja

• Przedszkole  zapewnienia warunki do kształcenia umiejętności i postaw dzieci, aby potrafiły one wykorzystać je w kolejnym etapie edukacji oraz były wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka i otoczenia.
  • Przedszkole towarzyszymy dzieciom w przeżywaniu sukcesu i radzeniu sobie z porażkami.
  • Przedszkole stwarza dzieciom warunki do twórczości, rozwijania umiejętności , kształtowania samodzielności, poznawania otaczającej rzeczywistości z zachowaniem wartości uniwersalnych tj: dobro, prawda, przyjaźń.
  • Przedszkole zapewnia dzieciom w zabawie i pracy wszechstronny rozwój oraz pozwala wykształcić cechy określone w podstawie programowej wychowania przedszkolnego, umożliwiające rozpoczęcie nauki w szkole podstawowej.
  • Przedszkole kształtuje więzi emocjonalnej dziecka z rodziną, rówieśnikami, kształtuje  właściwy stosunek do otaczającego świata, dostrzegania piękna i wartości przyrody oraz przyswajanie zasad ochrony przyrody.
  • Przedszkole przygotowuje  dzieci do pracy i życia społecznego, do aktywnego uczestnictwa w kulturze regionu, przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.

ZAPEWNIAMY NASZYM WYCHOWANKOM

• Bezpieczne warunki pobytu oraz ciepłą, rodzinną atmosferę
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej stale podnoszącej swoje umiejętności zawodowe
  • Sumienny i przyjazny dziecku personel obsługi